اولین کنفرانس ملی تبلیغات دیجیتال در کسب کار پنج شنبه ۲۳ دی ماه در رشت برگزار شد

۲۶ دی ۱۳۹۵
اولین کنفرانس ملی تبلیغات دیجیتال در کسب‌و‌کار در استان گیلان ۲۳ دی ۱۳۹۵ برگزار می‌شود
۱۵ دی ۱۳۹۵
چرا کسب‌وکار شما به کتاب برند (Brand book) نیاز دارد؟
۲ بهمن ۱۳۹۵

اولین کنفرانس ملی تبلیغات دیجیتال در کسب کار پنج شنبه ۲۳ دی ماه در سالن همایش های مخابرات رشت برگزار شد.

این کنفرانس برای اولین بار در گیلان با حضور بیش از ۳۰۰ نفر از مدیران دولتی، مدیران کسب و کارهای خصوصی، مدیران بازاریابی و تبلیغات و دانشجویان به همت شرکت فرهیختگان نسل ماندگار و کانون آگهی و تبلیغات ارژنگ ایرانیان برگزار گردید.

 

در این کنفرانس آقایان مجید سیافی (مدیر تبلیغات آنلاین شرکت LG در ایران)، سامان صادق زاده (مدیر فروش منطقه‌ای شرکت مدیران خودرو)، عطا خلیقی سیگارودی (موسس پرشین بلاگ، مدیرعامل شرکت پویاسافت و مشاور سازمان فناوری اطلاعات)، دکتر رحمتعلی صابری حقایق (عضو هیات علمی دانشگاه و مشاور سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی)، آرش خسرویان (اکانت منجر ای‌نتورک و مدرس دوره بازاریابی)، صالح سپهری فر (مدرس کارآفرینی و مشاور کسب‌وکارهای نوپا و مترجم ۱۹ عنوان کتاب در حوزه مدیریت)، مهدی شهبازی (کارآفرین، مدرس و پژوهشگر استارتاپ و مترجم ۵ عنوان کتاب در حوزه مدیریت) و همچنین مهدی شریف (مدیر عامل شرکت ارژنگ سامانه ایرانیان) در حوزه های مرتبط با رویکردهای نوین بازاریابی و تبلیغات دیجیتال پرداختند.

همچنین محمد حسن‌پور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت در این همایش به مهم‌ترین اصول کاری این حوزه اشاره کرد و تبلیغات را کاری تخصصی عنوان کرد و گفت: معتقدم تبلیغات نباید توسط افراد و یا خود نهاد‌ها انجام شود بلکه از مسیر منطقی خودش و توسط کانون‌های تبلیغاتی انجام شود.

حسن‌پور همچنین برگزاری این کنفرانس را مثبت ارزیابی کرد و گفت: این کنفرانس می‌تواند به طراحان و بازاریابان و شرکت‌ها برای اقناع مصرف کنتده‌ها کمک کند و از الان منتطر کنفرانس بعدی هستیم.

مهدی شریف
مهدی شریف
در دانشگاه مترجمی زبان انگلیسی خوندم و همیشه به کامپیوتر علاقه داشتم. به خاطر مطالعاتی که در زمینه مدیریت، بازاریابی، فروش، IT، اینترنت و نرم‌افزار داشتم مسیر شغلی من به سمت Digital Marketing سوق پیدا کرد. اگر در مورد مطلب بالا سوالی دارید با من در فرم دیدگاه‌های پایین مطرح کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *