اولین کنفرانس ملی تبلیغات دیجیتال در کسب‌و‌کار در استان گیلان ۲۳ دی ۱۳۹۵ برگزار می‌شود

۱۰ مزیت برتر دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار های کوچک
۲۴ آذر ۱۳۹۵
اولین کنفرانس ملی تبلیغات دیجیتال در کسب کار پنج شنبه ۲۳ دی ماه در رشت برگزار شد
۲۶ دی ۱۳۹۵

اولین کنفرانس ملی تبلیغات دیجیتال در کسب‌و‌کار در استان گیلان به همت شرکت فرهیختگان نسل ماندگار و کانون آگهی و تبلیغات ارژنگ ایرانیان ۲۳ دی ۱۳۹۵ در سالن همایش‌های مخابرات استان گیلان برگزار می‌شود.

این کنفرانس با سخنرانی چندی از برترین اساتید حوزه مدیریت و تبلیغات کشور و برخی ازمشاوران و صاحبان برندهای سرآمد در حوزه ملی در غالب همایش یک روزه برگزار می‌گردد. همچنین این کنفرانس تاکید ویژه‌ای بر توسعه تبلیغات دیجیتالی هدفمند و بازاریابی و تولید محتوا در فضای کسب‌وکار به منظور پوشش‌دهی اهداف تبلیغاتی شرکت‌ها و نیز ایجاد بالاترین سطح دسترسی و اعتبار در بازار هدف شرکت‌ها دارد، تا بتواند با افزایش اثربخشی کمپین‌های تبلیغاتی و ارائه راهکارهای دیجیتال برندینگ، بهترین نتایج را برای آنها ایجاد نماید.

شرکت ارژنگ سامانه ایرانیان به عنوان حامی این کنفرانس با ارائه کد تخفیف ۳۰ درصدی arjang جهت ثبت نام در این رویداد از شما دعوت می‌کند جهت ارتقای سطح دانش خود در حوزه تبلیغات دیجیتال با مراجعه به وب سایت کنفرانس، ضمن کسب اطلاعات بیشتر درباره این کنفرانس در صورت علاقه‌مندی در این کنفرانس ثبت نام نمایید.

مهدی شریف
مهدی شریف
در دانشگاه مترجمی زبان انگلیسی خوندم و همیشه به کامپیوتر علاقه داشتم. به خاطر مطالعاتی که در زمینه مدیریت، بازاریابی، فروش، IT، اینترنت و نرم‌افزار داشتم مسیر شغلی من به سمت Digital Marketing سوق پیدا کرد. اگر در مورد مطلب بالا سوالی دارید با من در فرم دیدگاه‌های پایین مطرح کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *