۱۳ جواب برای سؤال “چرا کسب‌وکار من به یک وب‌سایت نیاز دارد؟”
۱۵ مهر ۱۳۹۵
گیلان، رتبه دوازدهم کشور در حوزه IT
۳ آذر ۱۳۹۵

وایت بردهای معمولی اواسط دهه ۱۹۶۰ پا به کسب‌وکارها و مراکز آموزشی گذاشتند، در آن زمان قبل از تولد اولین کامپیوتر، پیدایش اینترنت و ظهور گوشی‌های هوشمند؛ ماشین‌حساب‌ها بیشترین شباهت را به کامپیوترهای امروزی داشتند و ابزارهای کامپیوتری امروز ما بیشتر در فیلم‌های تخیلی حضور داشتند.

همچون کامپیوترها، بردهای هوشمند تعاملی هم باعث انقلاب در دفاتر کار و کلاس‌های درس شدند. مزایای قابل‌توجهی که این بردها در جلسات، پرزنت‌ها و سخنرانی‌ها دارند آن‌ها را به ابزاری ضروری در کسب‌وکارهای مدرن امروزی کرده است.

در ادامه به چهار مزیت بردهای هوشمند که باعث ارتقای کسب‌وکار شما می‌شود اشاره می‌کنیم.

۱) تبدیل جلسات یک‌طرفه به جلسات تعاملی

به‌جای اینکه زمان جلسه را شتاب‌زده و یک‌طرفه صرف ارائه یک فایل پاورپوینت کنید، می‌توانید با استفاده از #بردهوشمند شرکت‌کنندگان را به تعامل در بحث موضوع جلسه تشویق کنید. با استفاده از #بردهوشمند به‌راحتی می‌توانید فایل‌های موردبحث در جلسه را به اشتراک بگذارید، ویرایش کنید و بر روی #بردهوشمند تغییرات‌تان را اعمال و ذخیره کنید.

۲) برگزاری جلسات غیرحضوری

با استفاده از #بردهوشمند تعاملی نه‌تنها می‌توانید فایل‌ها را با افرادی که در جلسه حضور دارند به اشتراک بگذارید بلکه به‌راحتی صفحه برد و هر آنچه روی آن می‌نویسید یا رسم می‌کنید را با افرادی که از راه دور در جلسه شرکت می‌کنند به اشتراک بگذارید. همچنین در پایان جلسه می‌توانید به‌راحتی هر چه را ارائه کردید و یا در موردش بحث کردید از طریق چاپ کردن، ارسال ایمیل یا هر سرویس ارتباطی دیگر به اشتراک بگذارید.

۳) اتصال به تلفن همراه

شما می‌توانید #بردهوشمند را به موبایلتان متصل کنید، این یعنی دستیابی به راه‌های اشتراک‌گذاری متنوع‌تر.

۴) دیگر نیاز به ابزارهای جانبی اضافی ندارید

با استفاده از بردهای هوشمند دیگر هیچ نیازی به موس، کیبورد، ماژیک الکلی، پاک‌کن اسفنجی، پرزنتر و … ندارید همه این ابزارها در نوک انگشتانتان است.

و ده‌ها کاربرد تخصصی دیگر …

یقینا این چهار مورد فقط بخشی از کاربردهای برد هوشمند در کسب و کارها بود و شما می‌توانید تخصصی‌ترین کاربردها را از برد هوشمند در کسب و کار خود داشته باشید.

استفاده از بردهوشمند که با عناوین دیگری نظیر برد الکترونیکی یا اسمارت برد نیز شناخته می شود، در بسیاری از مراکز آموزشی، مدارس و دانشگاه‌ها رایج است.

تلفن مشاوره: ۴۲۹۴۹-۰۱۳

برای استفاده از #بردهوشمند در کسب و کارتان سوالی دارید؟ ما به شما کمک می‌کنیم.

مهدی شریف
مهدی شریف
در دانشگاه مترجمی زبان انگلیسی خوندم و همیشه به کامپیوتر علاقه داشتم. به خاطر مطالعاتی که در زمینه مدیریت، بازاریابی، فروش، IT، اینترنت و نرم‌افزار داشتم مسیر شغلی من به سمت Digital Marketing سوق پیدا کرد. اگر در مورد مطلب بالا سوالی دارید با من در فرم دیدگاه‌های پایین مطرح کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *