هفتمین جشنواره ملی تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان ۱۳ تا ۱۵ شهریور برگزار خواهد شد

ارژنگ سامانه ایرانیان حامی اولین ماراتن برنامه‌نویسی وب و موبایل در حوزه‌ گردشگری
۱۸ مرداد ۱۳۹۵
هفتمین جشنواره ملی تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان با معرفی برگزیده ها به کار خود پایان داد
۱۶ شهریور ۱۳۹۵

هفتمین جشنواره ملی تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان ۱۳ تا ۱۵ شهریور برگزار خواهد شد

هفتمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان با هدف حفظ ریشه های فرهنگ اصیل اسلامی و ایرانی، ارتقای سطح دانش شهروندی، بهبود زندگی شهری، استحکام پیوند شهروندی و مشارکت در ساختن شهر سالم و پاک ۱۳ تا ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ کار خود را در لاهیجان آغاز خواهد کرد.

یکی از مزیت های تئاتر خیابانی این است که همه اقشار جامعه می توانند از آن بهره ببرندو نیاز به تهیه بلیط ندارد و ناخودآگاه رهگذر را به خود جذب می کند و در او تاثیر می گذارد. از دیگر جنبه های مثبت این حرکت فرهنگی، تاثیر گذاری در جذب گردشگر و جذب سرمایه به شهرستان می باشد که این امر می تواند در رونق اقتصادی منطقه موثر بوده و همچنین در شناساندن لاهیجان تاثیر گذار باشد.

این برنامه با همکاری شورای شهر،‌ شهرداری، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان، هنرمندان، شورای تامین فرمانداری و شرکت ارژنگ سامانه ایرانیان و بیمه ایران نمایندگی ۳۴۰۹۹ به عنوان حامیان مالی برگزار می‌گردد و در هر بخش فقط دو اثر پذیرش می‌شود و به برترین‌های هر بخش بر اساس آراء هیأت داوران جوایزی اهدا خواهد شد.

مهدی شریف
مهدی شریف
در دانشگاه مترجمی زبان انگلیسی خوندم و همیشه به کامپیوتر علاقه داشتم. به خاطر مطالعاتی که در زمینه مدیریت، بازاریابی، فروش، IT، اینترنت و نرم‌افزار داشتم مسیر شغلی من به سمت Digital Marketing سوق پیدا کرد. اگر در مورد مطلب بالا سوالی دارید با من در فرم دیدگاه‌های پایین مطرح کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *