ارژنگ سامانه ایرانیان حامی اولین ماراتن برنامه‌نویسی وب و موبایل در حوزه‌ گردشگری

هفتمین جشنواره ملی تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان ۱۳ تا ۱۵ شهریور برگزار خواهد شد
۱۱ شهریور ۱۳۹۵

ارژنگ سامانه ایرانیان حامی اولین ماراتن برنامه‌نویسی وب و موبایل در حوزه‌ گردشگری

“هاکاتوریسم” یک مسابقه برنامه‌نویسی وب و موبایل است که با هدف پوشش‌دهی خلاهای موجود در در حوزه گردش‌گری و با توجه به دوران پسابرجام و همگام با گشایش مرزهای کشور بر روی گردشگران برگزار می‌شود.

هاکاتوریسم به عنوان اولین ماراتن برنامه‌نویسی وب و موبایل در صنعت گردش‌گری است که با حضور ۲۰ تیم در تاریخ ۲۵ لغایت۲۷ مردادماه ۱۳۹۵ در محل “پارک علم و فناوری شهر رشت” واقع در استان گیلان برگزار خواهد شد.

“هاکاتوریسم” رویداد سه روزه‌ای است که در محل “پارک علم و فناوری  شهر رشت” و با شعار “سه شبانه‌روز بدون خواب و آسایش بر روی چالش‌ خود کار کنید” برگزار می‌شود. تیم‌ها در روز اول با چالش‌های خود آشنا شده و به کمک مربیان به ارائه‌ راه‌حل‌هایی برای این چالش‌ها می‌پردازند.

مربیان حاضر در رویداد، باتوجه به خروجی کار تیم‌ها و پارامتر‌های ارزیابی که از قبل در اختیارشان قرار داده شده است، تیم‌ها را برای ارائه نهایی محصولشان در برابر داوران انتخاب می‌کنند.

شایان ذکر است که مراسم اختتامیه در روز ۲۷ مردادماه ساعت ۱۷ آغاز می‌شود و تیم‌های راه یافته به مرحله نهایی، محصول خود را در برابر دید و قضاوت داوران خواهند گذاشت. برای کسب اطلاعات بیشتری چون ثبت‌نام تیم‌ها، زمان‌بندی، ‌معرفی داوران، مربیان، شاخص‌های داوری و خبرهای آتی، به وب‌سایت رسمی “هاکاتوریسم” مراجعه کنید.

مهدی شریف
مهدی شریف
در دانشگاه مترجمی زبان انگلیسی خوندم و همیشه به کامپیوتر علاقه داشتم. به خاطر مطالعاتی که در زمینه مدیریت، بازاریابی، فروش، IT، اینترنت و نرم‌افزار داشتم مسیر شغلی من به سمت Digital Marketing سوق پیدا کرد. اگر در مورد مطلب بالا سوالی دارید با من در فرم دیدگاه‌های پایین مطرح کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *