بردهای هوشمند میکرونیتس تایوانی و ITS ایرانی

ارژنگ سامانه ایرانیان نمایندگی انحصاری داده گستران البرز آسیا و آذین برد در شمال کشور

طی چند سال اخیر بردهای هوشمند محبوبیت زیادی را کسب کرده اند و به نظر می‎رسد که کاربردشان به صورت گسترده‎ای رو به افزایش خواهد بود. کتاب‎هایی نظیر The Interactive Whiteboard Revolution (انقلاب وایت‎بردهای هوشمند) عمق و وسعت تغییری که این ابزار می‎تواند در تمرین کلاسی ایجاد کند را تصدیق می‎کنند.

برای آنهایی که ممکن است هنوز با این فناوری آشنا نباشند، یک وایت‎برد هوشمند صفحه نمایش بزرگی است که به یک رایانه و یک ویدئو پروژکتور وصل می‎شود. پروژکتور میزکار رایانه را بر روی سطح تخته هوشمند به نمایش می‎گذارد و در آن، کاربران رایانه را با یک مداد، انگشت یا ابزار دیگری کنترل می‎کند. وایت برد هوشمند معمولا بر روی دیوار یا پایه قرار می‎گیرد.

نتایج مطالعات نشان داد که به طور کلی استفاده از برد هوشمند ۱۶ درصد در افزایش موفقیت دانش‎آموزان تاثیرگذار بوده است. این بدین معناست که ما می‎توانیم از یک دانش‎‎آموز با بازده ۵۰ درصد موفقیت در کلاس بدون فناوری، توقع داشته باشیم که در صورت حضور در کلاسی با برد هوشمند ، به ۶۶ درصد افزایش یابد.

با وجود اینکه خیلی از معلمان مشتاقانه وایت‎بردهای تعاملی را قبول کردند، تحقیقات کمی در رابطه با تاثیر آن بر موفقیت دانش‎آموزان در دسترس است. به هر حال در مطالعه‎‌ای که بر روی ۸۵ معلم و ۱۷۰ کلاس درس انجام شد، معلمان از وایت‎بردهای هوشمند برای تدریس چند درس استفاده کردند، آنها سپس همان دروس‎ را بدون استفاده از این فناوری به گروه متفاوتی از دانش‎آموزان آموختند.

آنچه از تحقیقات درباره استفاده از برد هوشمند به دست آمد

16درصد

افزایش موفقیت دانش‎آموزان

کاربرد #بردهوشمند در کسب و کارها

همچنین این تجهیزات در کسب و کارها نیز جهت برگزاری جلسات و پرزنت ها کاربردی هستند و بسیاری از مدیران ارشد و میانی سازمان‌ها و شرکت‌های خصوصی و دولتی برای ارائه بهتر موارد مدیریتی خود و نیز نظارت پیگیر و سیستمیک از این سیستم بهره می‌برند در حال حاضر مدیران شهری و اعضای محترم شوراهای اسلامی و اعضای هیئت‌های مختلف مدیره، امنا و غیره با بهره‌گیری از این امکان بسیاری از پتانسیل‌های بالقوه خود را به فعل درآورده و منشأ تحولات خاص و شگرف در ساختار اجرایی تحت نظر خود باشند و زمینه اعتماد بیشتر کارکنان، مشتریان و یا مراجعه‌کنندگان مختلف به حوزه تحت مدیریت خود را فراهم آورند.

توجه مدیران، کارشناسان، صاحبان مشاغل و کسب‌وکارهای فاخر را به این نکته معطوف می‌داریم که با بهره بری از توان تخصصی مجموعه ما، امکان بهره‌برداری حداکثری از منابع و امکانات در اختیار خود را خواهند داشت. استفاده از مانیتور بزرگ و هرچه بزرگ‌تر در کنار آنالیز فواید و موارد مرتبط با سلامتی و درک بهتر حس اعتماد به خود، که لازمه توسعه و گام برداشتن در جهت نیل به اهداف عالی شما می‌باشد را به بهترین نحو ایجاد می‌کند.

its-boardits-board

مقایسه بردهای هوشمند

مشخصات میکرونیتس سرامیکی میکرونیتس نانو ITS فلزی
سایز تخته هوشمند 82 اینچ 82 اینچ 82 اینچ
جنس صفحه سرامیکی نانو مات فلزی مات
قابلیت نوشتن با ماژیک وایت برد دارد دارد ندارد
تکنولوژی مادون قرمز /IR مادون قرمز /IR مادون قرمز /IR
تعداد کاربر همزمان 10 10 10 و 2
رزولوشن ۸۰۰۰ * ۸۰۰۰ ۸۰۰۰ * ۸۰۰۰ ۸۰۰۰ * ۸۰۰۰
زمان پاسخگویی 8ms 8ms 8ms
سرعت تشخیص صفحه 128 نقطه در ثانیه 128 نقطه در ثانیه 120 نقطه در ثانیه
گارانتی 36 ماه 18 ماه 12 ماه
گواهینامه های معتبر CF,FCC, ROHS, ISO9001, ISO14001 CF,FCC, ROHS, ISO9001, ISO14001 CF,FCC, ROHS
کشور سازنده تایوان تایوان ایران

درخواست پیش فاکتور