هوشمند سازی مراکز آموزشی

[column-group]

[column]

فرم درخواست مشاوره رایگان هوشمند سازی مراکز آموزشی

[/column]

[column]

به کارگیری گسترده فن آوری اطلاعات و ارتباطات در فرآیند آموزش، همزمان با تحول در رویکردهای آموزشی در جهان، زمینه شکل گیری مدارس هوشمند را فراهم آورده است.

این مدارس از جمله نیازهای کلیدی جوامع دانش محور بوده و رویکردهای توسعه مهارتهای دانشی و کارآفرینی با محوریت دانش آموز را دنبال می نماید.

در این مدارس با استفاده از ابزارهایی که فن آوری اطلاعات و ارتباطات در اختیارمعلم قرار میدهد فرآیند آموزش با جذایبت بیشتر، کیفیت بهتر و ماندگاری بالاتر انجام میگیرد.

در راستای اهداف مطرح شده در سطور فوق ونیز بمنظور انجام قسمتی از مسئولیت اجتماعی متوجه شرکتها، شرکت ارژنگ سامانه ایرانیان با پشتوانه ۵ سال تجربه مفید و مستمر در ارائه راهکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات، مفتخر است کلیه تجهیزات سخت افزاری مورد نیاز مدارس هوشمند را در قالب طرح هوشمند سازی مدارس با مزایای زیربه علاقمندان عرضه نماید:

ارائه یک سیستم یکپارچه با گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت ارژنگ سامانه ایرانیان ( کلیه مراحل نصب و راه اندازی توسط پرسنل مجرب شرکت انجام شده و کلاس آماده کار تحویل میگردد)

  • آموزش استفاده از تجهیزات به صورت رایگان
  • در نظر گرفتن تسهیلات پرداخت در صورت انعقاد قرارداد با سازمانها، نهادها و ارگانها.
  • جلوگیری از خرید کالاهای تقلبی موجود دربازار.
  • امکان طراحی سیستم بر اساس نوع نیاز موسسه آموزشی.

خواهشمند است قبل از تکمیل فرم ثبت نام به نکات زیر توجه فرمایید:

  • درج اطلاعات در بخش هایی که با علامت * مشخص شده است،الزامیست.
  • در تکمیل این فرم نهایت دقت را رعایت فرمایید.هر گونه اقدامی در خصوص ارتباط با شما و .. بر اساس اطلاعات مندرج در این فرم خواهد بود.

[/column]

[/column-group]